Naszym Pacjentom proponujemy Indywidualny Program Opieki Stomatologicznej, czyli zestaw wskazówek jak przywrócić naturalny zdrowy wygląd Twoim zębom. Wszystkie niezbędne zabiegi zostaną szczegółowo ujęte w planie leczenia.

Podczas leczenia naszych Pacjentów stawiamy na komfort, bezpieczeństwo oraz precyzję. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii nasze zabiegi są bezbolesne i małoinwazyjne.

Krok 1 – Umówienie wizyty

Swoją wizytę możesz umówić na trzy sposoby:

  1. Telefonicznie pod nr 604 291 400
  2. Osobiście w rejestracji Stomatologii Przyszłości przy: ul. Łódzka 3, Częstochowa
  3. Poprzez formularz kontaktowy na stronie

Krok 2 – Przed pierwszą wizytą

Aby jak najlepiej poznać naszego Pacjenta, przed pierwszą wizytą prosimy o wypełnienie ankiety. Na jej podstawie nasz personel zakłada dla Ciebie kartotekę i planuje przebieg wizyty. Ankietę możesz:

Krok 3 – W dniu wizyty

Przyjeżdżając do gabinetu możesz skorzystać z darmowego parkingu dla naszych Pacjentów. Następnie, przy recepcji nasz personel z przyjemnością odpowie na Twoje ewentualne pytania. W poczekalni czeka na Ciebie kącik z prasą i dostęp do WiFi. A dla naszych najmłodszych Pacjentów przygotowaliśmy kącik zabaw.

Przed konsultacją, w razie potrzeby, będziesz mógł skorzystać z bezpłatnych szczoteczek i past do zębów.

Krok 4 – Twoja konsultacja

Przed rozpoczęciem procesu leczenia, lekarz konsultuje Pacjenta. Podczas pierwszej wizyty wykonana jest pełna diagnostyka składająca się z badania wewnątrzustnego oraz zdjęcia RTG.  Jeśli posiadasz aktualną dokumentację medyczną, zachęcamy by zabrać ją ze sobą.

Podczas konsultacji specjalista szczegółowo omówi możliwości leczenia oraz kolejność w jakiej należy wykonać wszystkie zabiegi. Na tej podstawie przygotujemy Twój Indywidualny Program Opieki Stomatologicznej.

Krok 5 – umówienie kolejnej wizyty

Po konsultacji, na podstawie Indywidualnego Programu Opieki Stomatologicznej, ustalacie w recepcji termin następnej wizyty. Pozwoli nam to w krótkim czasie pomóc Ci w rozwiązaniu wszystkich problemów stomatologicznych. Dzięki temu będziesz cieszyć się pięknym i zdrowym uśmiechem.

Poznaj możliwości finansowania