Protetyka - Protezy zębów Częstochowa

Leczenie protetyczne polega na stworzeniu w laboratorium protetycznym uzupełnień tkanek zębów lub całkowitego ich zastąpienia. Współpracując z profesjonalnymi laboratoriami, zapewniamy protetykę na najwyższym poziomie. Wykonujemy między innymi: korony, licówki, mosty, wkłady (inlay) i nakłady (onlay) oraz protezy. Nasze uzupełnienia są nie tylko dokładne, trwałe, stworzone z wysokogatunkowych materiałów, ale przede wszystkim estetyczne. Do złudzenia przypominają naturalne uzębienie, jednocześnie nie będąc narażonymi na próchnicę.

Posługujemy się systemami CAD/CAM, które zapewniają nam maksymalną precyzję, a jednocześnie umożliwiają odwzorowanie naturalnych warunków panujących w jamie ustnej pacjenta, bez konieczności pobierania tradycyjnego wycisku.

W celu przedłużenia trwałości wykonywanych w gabinecie Stomatologii Przyszłości uzupełnień protetycznych, a także aby zapobiec rozwojowi próchnicy wtórnej każdorazowo zabezpieczamy zęby poddane leczeniu nanocząstkami srebra i złota (produktem Nanocare Plus).