Nasz FanPage

Regulamin konkursu

Obudź wraz z Dinusiem magię Świąt! Spraw mu przyjemność, tworząc niepowtarzalną ozdobę choinkową i WYGRAJ:

  • zestaw klocków LEGO (o wartości do 100 zł) i bezpłatne leczenie mleczaka w gabinecie STOMATOLOGII PRZYSZŁOŚCI w Częstochowie (I miejsce),
  • szczoteczkę i pastę do zębów, ozonowanie lub fluoryzację (II i III miejsce).

Dinuś postanowił wyjątkowo wcześnie rozpocząć przygotowania do Gwiazdki. Wciąż ma w pamięci piękną choinkę z ubiegłego roku, ale na te Święta marzy mu się jeszcze wspanialsza. Pomóż Dinusiowi udekorować gwiazdkowe drzewko i spraw, by w Stomatologii Przyszłości zapanowała iście świąteczna atmosfera. Papierowy łańcuch? Gwiazda z masy solnej? Czy może błyszczące szyszki w roli choinkowych bombek? Ograniczeniem jest tylko i wyłącznie wyobraźnia!

Wystarczy, że:

  • Po zapoznaniu się z Regulaminem dostarczysz do naszego gabinetu własnoręcznie wykonaną ozdobę świąteczną i wyrazisz zgodę na publikację jej zdjęcia w albumie na fanpage’u Stomatologii Przyszłości.
  • Polubisz nasz fanpage: https://facebook.com/StomatologiaPrzyszlosci/ , by móc na bieżąco śledzić konkursowe zmagania.
  • Zbierzesz najwięcej polubień i komentarzy pod opublikowaną przez nas fotografią Twojej ozdoby.

Troje najbardziej zdolnych Pomocników Dinusia zostanie nagrodzonych wyjątkowymi upominkami, a wszystkie ozdoby zawisną na naszej choince. Własnoręcznie wykonane dekoracje można przynosić do gabinetu Stomatologii Przyszłości do 16 grudnia.