Szanowni Pacjenci,

Pragniemy zadbać o Państwa piękny uśmiech w innowacyjny i bezbolesny sposób, przestrzegając najwyższych standardów jakości. Dzięki ścisłej współpracy z Kliniką Doktora Borczyka w Katowicach (jednym z czołowych Zespołów stomatologicznych w Polsce) otrzymujemy wsparcie, które umożliwia przeprowadzanie nawet najbardziej skomplikowanych zabiegów chirurgicznych czy endodontycznych w kraju.

Precyzję osiągamy dzięki zaawansowanej diagnostyce. Gabinety wyposażone są w najnowocześniejszy sprzęt, m. in. mikroskop OPMI Pro Ergo firmy Carl Zeiss, radiowizjografię cyfrową (RTG), znieczulenie komputerowe Wand, Diagnodent – do laserowego badania próchnicy czy tomograf 3D.

Nasi Lekarze jak i Asystentki uczestniczą w wielu indywidualnych kursach praktycznych i szkoleniach medycznych uzyskując liczne certyfikaty, a zdobytą w ten sposób wiedzę wdrażają w życie, aby Państwa leczenie było wykonane precyzyjnie, bezpiecznie i bezboleśnie. Spełniamy marzenia o pięknym uśmiechu przywracając radość życia. Opieką stomatologiczną obejmujemy całe rodziny, leczymy seniorów, dorosłych, dzieci oraz młodzież.

W celu odwiedzenia naszych gabinetów i zachęcamy do umówienia wizyty już dziś.