Finansowanie

Elastyczne metody płatności

Gotówka lub karta – Istnieje możliwość płatności gotówką lub kartą płatniczą Klinika pomaga w sfinansowaniu procesu leczenia poprzez bardzo dogodny system płatności ratalnej (1%).

Mediraty

Finansowanie

Wychodząc naprzeciw potrzebom Pacjentów, oferujemy kilka wariantów płatności za wizyty:

  1. gotówką,
  2. kartą,
  3. Blikiem.

W naszych gabinetach dostępne są również Mediraty – to pierwszy w Polsce, sprawdzony już w tysiącach placówek medycznych, ogólnodostępny system finansowania usług medycznych. W jego ramach masz 3 możliwości:

  1. przelew „Paydent” – odroczony system płatności, nawet do 30 dni. Dotyczy wizyt w wysokości od 100 zł do 1000 zł. Przy pierwszym skorzystaniu z Paydent otrzymasz bonus w wysokości 10 zł.
  2. raty „PayPlus” – odroczony, ratalny system płatności. Plany leczenia do 5.000 zł możesz dogodnie spłacić w 4 lub 12 ratach. O kalkulację zapytaj na recepcji. W tej metodzie płatności umowę kredytową otrzymujesz od razu, drogą online.
  3. indywidualny system ratalny, dobrany do liczby rat. O szczegóły zapytaj personel recepcji.

Dzięki wygodnym, odroczonym płatnościom ratalnym koszty zabiegów przestają być barierą. Ustal z lekarzem plan leczenia i zacznij zmianę uśmiechu na lepsze! Zadzwoń i zaplanuj konsultację: 604 291 400.