Finansowanie

Elastyczne metody płatności

Gotówka lub karta – Istnieje możliwość płatności gotówką lub kartą płatniczą Klinika pomaga w sfinansowaniu procesu leczenia poprzez bardzo dogodny system płatności ratalnej (1%).

Mediraty, MedKarta

MediRaty

Informujemy, że ze wszystkich usług kliniki możesz korzystać bez angażowania własnych środków i opłacić koszty w ratach. MediRaty to pierwszy w Polsce, sprawdzony już w tysiącach gabinetów, klinik i szpitali, ogólnie dostępny system finansowania usług medycznych.

Gdy koszty zabiegów przestają być barierą, łatwiej jest zoptymalizować plan leczenia. Sprawdź swoją zdolność kredytową, wybierz opcję rat i zamów finansowanie – wystarczy jedna rozmowa telefoniczna z Konsultantem MediRat. Ustal z lekarzem plan leczenia i rozpocznij jego realizację.”MedKarta

Wychodząc naprzeciw nowoczesnym formom finansowania usług medycznych, Naszym Pacjentom, proponujemy korzystanie z MedKarty, czyli elastycznego systemu ratalnej płatności za leczenie.

Poza możliwością rozłożenia kosztów na dogodne raty, zarejestrowanie w programie umożliwia korzystanie z indywidualnego pakietu profitów, przygotowanego dla stałych klientów Stomatologii Przyszłości.

Etapy rejestracji

  • Odbierz MedKartę w klinice (należy podać imię i nazwisko, numer telefonu oraz wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych).
  • Zarejestruj się na stronie internetowej stomatologiaprzyszlosci.medkarta.pl. (rejestracja odbywa się według szczegółowych instrukcji, jest bezpłatna i niezobowiązująca).

Korzyści z MedKarty

  • Możliwość ratalnej spłaty kosztów (od 3 do 48 rat).
  • Dostęp do limitu pieniężnego oraz harmonogramu spłaty rat.
  • Bezgotówkowa zapłata za usługi za pomocą smartphona lub smartwatcha, a także poprzez wysłanie SMS.
  • Otrzymywanie informacji o aktualnych zniżkach i promocjach w klinice.