Jesienne promocje w Stomatologii Przyszłości

Zadzwoń i zapisz się na wizytę:

Nie zwlekaj, terminów coraz mniej!

Listopad w Stomatologii Przyszłości obfituje w rabaty i możliwość skorzystania z bezpłatnych konsultacji! Nasi specjaliści pozostają do Twojej dyspozycji, by ocenić stan uśmiechu, zarekomendować najlepsze metody leczenia i rozwiać Twoje ewentualne wątpliwości.

KONSULTACJE ORTODONTYCZNE

Nieleczona wada zgryzu z czasem pogłębia się i przyczynia do wielu dolegliwości zdrowotnych. Odbiera pewność siebie i swobodę w kontaktach z innymi ludźmi. Dzięki nowoczesnej stomatologii marzenie o perfekcyjnym uśmiechu można urzeczywistnić w szybki i komfortowy sposób! Jaki? Dowiedz się podczas konsultacji ortodontycznej w gabinecie Stomatologii Przyszłości - zapraszamy!

  • Konsultacja ortodontyczna dla osoby dorosłej/dziecka - BEZPŁATNA

KONSULTACJE DZIECIĘCE

Małe dziecięce ząbki potrzebują wiele uwagi i troski. Zapraszamy na konsultacje ze stomatologiem dziecięcym, który oceni stan uśmiechu Pociechy, zaproponuje zabiegi profilaktyczne, a w razie konieczności, bezbolesne leczenie.

  • Konsultacja stomatologiczna dziecka - RABAT 50%! 100 zł 50 zł

KONSULTACJE IMPLANTOLOGICZNE

Czy wiesz, że brak nawet pojedynczego zęba może doprowadzić do utraty wszystkich pozostałych? Wielu Pacjentów nie zdaje sobie sprawy z tego, że luka zębowa to często przyczyna bólu głowy, problemów z trawieniem, a nawet nawracających infekcji. Zarówno dla zdrowia, jak i urody, warto pomyśleć o implantach. Zapraszamy na konsultacje z doświadczonym implantologiem, który przyjrzy się Twojemu uzębieniu i przedstawi Ci najlepsze rozwiązanie!

  • Wstępna konsultacja implantologiczna z pantomograficznym RTG - 160 zł 50 zł
  • Pełna konsultacja implantologiczna z trójwymiarowym projektowaniem uśmiechu, RTG pantomograficznym, tomografią komputerową i szczegółowym planem leczenia - 649 zł 250 zł
  • Co 4 implant GRATIS !!! Połącz siły i weź udział w promocji z rodziną i znajomymi (implanty u różnych Pacjentów można sumować)

Dodatkowo: BEZPŁATNE KONTROLE DLA NASZYCH STAŁYCH PACJENTÓW

Wszystkie powyższe promocje dotyczą nowych Pacjentów Stomatologii Przyszłości. Oferta limitowana, uzależniona od liczby wolnych terminów, obowiązująca w listopadzie 2018 roku. W przypadku pytań, zapraszamy do kontaktu z recepcją.