Dr n. med. Dawid Borowik

Doświadczony lekarz anestezjologii i intensywnej terapii, prowadzący znieczulenia dzieci i dorosłych od 1990 roku. Absolwent Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Zabrzu, podyplomowych studiów Zarządzania w służbie zdrowia Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach oraz podyplomowych menadżerskich MBA Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Członek Polskiego Towarzystwa Anestezjologii i Intensywnej Terapii oraz wolontariusz Maltańskiej Służby Medycznej. Bogate doświadczenie zdobył w szpitalach województwa śląskiego oraz (w latach 2004-2006) w Szpitalu Klinicznym w Stuhlingen w Niemczech. Długoletni pracownik Śląskiego Centrum Chorób Serca w Zabrzu.

W gabinecie "Stomatologia Przyszłości" dba o bezpieczeństwo Pacjentów podczas zabiegów wykonywanych w znieczuleniu ogólnym.

hobby:
Aktywny członek Ruchu Światło Życie rejonu tarnogórskiego. Chórzysta w chórze Fresco oraz uczestnik Amatorskiej Sekcji Tenisa Stołowego w Tarnowskich Górach. Wspólnie z żoną zajmuje się projektowaniem ogrodów i terenów zieleni. Kocha grę na gitarze, książki, filmy, podróże i dobrą kuchnię. Poza tenisem, znajduje czas na pływanie i piłkę nożną.